Lody kąpielowe

Lody toffi na patyku

Kąpiel przepełniona aromatem toffi to Twój przepis na dziecięcy bajkowy świat. Niuanse toffi inspirowane nutami karmelu i ciasteczek zawładną Twoim sercem i umysłem. Przeniosą Cie do krainy wróżek, elfów w atmosferze wiecznej beztroski.

Twoja kąpiel będzie musować pachnącymi bąbelkami, otulając Twoje ciało ciepłym masełkiem shea i masełkiem kakaowym. Kąpielową pielęgnację ciała uzupełnia mleko bogate w proteiny oraz kakao nadając skórze gładkość i promienność. Natomiast olej migdałowy znany ze swoich właściwości zregeneruje i wygładzi nawet wrażliwą skórę. Bogata receptura powstała z myślą także o pielęgnacji dziecięcej skóry.

Sposób użycia

wrzuć kąpielowego loda na patyku pod strumień ciepłej wody. USUŃ PATYCZEK Z KĄPIELI.

Główne składniki

masło shea (ecocert), masło kakaowe, proteiny mleczne, kakao, olej migdałowy Waga: 75g

 

Mix owocowy na patyku

Jagoda, malina a może jeżyna? (Nie możesz się zdecydować?).
Zaszalej w rytmach owocowego trio! Kąpiel w takt soczystych, świeżo zebranych owoców leśnych zakończy dzień na wesołą, letnią nutę.

Twoja kąpiel będzie musować pachnącymi bąbelkami, otulając Twoje ciało ciepłym masełkiem shea. Zgrane trio królewskich olei - oliwkowego, awokado i winogronowego ukoi podrażnioną skórę i dogłębnie ją odżywi. Bogata receptura powstała z myślą o pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry, w tym również dzieci.

Sposób użycia

wrzuć kąpielowego loda na patyku pod strumień ciepłej wody. USUŃ PATYCZEK Z KĄPIELI.

Główne składniki

masło shea (ecocert), olej z awokado, olej z oliwki, olej winogronowy Waga: 60g

 

Lody waniliowe na patyku

Nie zastanawiaj się! Nie licz kalorii!
Zafunduj sobie dużą porcję relaksu i podaruj zmysłom i ciału kąpiel o zapachu gęstej słodkiej śmietanki. Całość wzbogaci nierozłączny duet aromatu laski wanilii i złocistego karmelu – tak lubiany przez wszystkich Łasuchów!

Twoja kąpiel będzie musować pachnącymi bąbelkami, otulając Twoje ciało ciepłym masełkiem shea i masełkiem kakaowym. Kąpielową pielęgnację ciała uzupełnia mleko bogate w proteiny oraz olej migdałowy znany ze swoich właściwości regenerujących i wygładzających. Bogata receptura powstała z myślą o pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry, w tym również dzieci.

Sposób użycia

wrzuć kąpielowego loda na patyku pod strumień ciepłej wody. USUŃ PATYCZEK Z KĄPIELI.

Główne składniki

masło shea (ecocert), masło kakaowe, proteiny mleczne, olej migdałowy Waga: 75g

powrót do góry